logo

Výberom domu, či chaty z našej Databázy projektov neškodujete, naopak získavate viacero výhod:

1. Naša databáza obsahuje široké portfólio domov a chát od viacerých stavebných slovenských spoločností. Skôr ako naviažeme s akoukoľvek spoločnosťou užšiu spoluprácu si ju preklepneme. Túto činnosť sme teda vykonali za Vás. Jedná sa o viacero firiem, pričom každá z nich sa špecializuje na typologicky iné druhy domov. Vďaka tomu naša databáza zahŕňa rôzne typy domov z rôznych materiálov a rovnako vďaka tomu Vám vieme objektívne poradiť.

2. Rolou sprostredkovateľa, sa zhosťujeme úlohy natoľko, že zastupujeme obe strany. Spokojnosť oboch strán na základe dohodnutých podmienok je pre nás prioritou. V kúpno-predajnom vzťahu zastupujeme tak ako predávajúcu firmu, tak aj Vás.

3. Najsilnejším argumentom bývajú vždy peniaze. My Vám garantujeme, že kúpna cena cez nás je vždy rovnaká, ako priamo od stavebnej spoločnosti. No čo viac, kúpou domu Vám ponúkneme možnosť vstúpiť nezáväzne do partnerského programu, kde nulovou aktivitou viete získať dodatočnú zľavu vo výške niekoľko sto, až tisícov eur.

Pokiaľ sa chcete bližšie informovať, vyplňte nasledujúci formulár a my Vás budeme kontaktovať ohľadom dohodnutia si osobného stretnutia s Vami. Bližšie informácie telefonicky neposkytujeme!Meno a Priezvisko:

Telefonický kontakt:

Trvalý pobyt: